AUTOBUSOVÝ CYKLOZÁJAZD TALIANSKO, RIMINI jún, hotel Gambrinus 3*
  najbližší termín: 01.06  

Popis zájazdu / Program

AUTOBUSOVÝ CYKLOZÁJAZD TALIANSKO, RIMINI, hotel Gambrinus 3*

 

V talianskom meste Rimini sa nachádza množstvo možností zábavy a športového vyžitia. Okrem toho tu nájdete aj pokoj na relaxáciu a oddych. Môžete si vybrať, či strávite deň v hoteli, na pláži, na bicykli alebo pôjdete za zábavou a nákupmi. V okolí sa nachádzajú reštaurácie, kaviarne, bary, zmrzlinárne a obchody. 

Vášeň pre bicykel a výnimočná kopcovitá krajina miestnych Apenín v Romagna je spoločným faktorom, ktorý už viac ako 14 rokov povzbudzuje cyklistov z celej Európy (nielen), aby si vybrali Hotel Gambrinus v Riccione. V roku 1997, 40 rokov po inaugurácii hotela, rodina Nicoletti (zakladajúci člen konzorcií „ Riccione Bike Hotels “ a „ Taliansko Bike Hotels“ ) vymyslela a následne poskytla najlepšie služby a ideálne podmienky pre nadšencov cyklistiky v hoteli Gambrinus. To je dôvod pre ten pocit veľkého nadšenia v hoteli Gambrinus, keď sa hovorí o výletoch, kilometroch a výstupoch skupín Espresso, Cappuccino, Latte Macchiato a Limoncino , spolu s históriou regiónu, farbami údolia Conca , kopcami a stredoveké dediny . A tak, naši milí priatelia Hotela Gambrinus... prečo si nezajazdiť na bicykli ?!

 

TERMÍN: 01.06.-10.06.2024

 

CENA: 689 EUR/ osoba + 30 EUR komplexné cestovné poistenie

 

V cene: doprava luxusným klimatizovaným busom, doprava bicyklov zaplachtovaným prívesom, 7x ubytovanie v dvojlôžkových izbách , 7x reštauračná polpenzia  , cyklotrasy v okolí Rimini v letáku,  DPH, poistenie insolventnosti

V cene nie je: pobytová taxa 2,- /os./noc – platí sa na mieste

 

Program zájazdu:

1. deň pristavenie autobusu,  odchod zo Slovenska v dopoludňajších hodinách,    cesta cez Rimini cez  Rakúsko a Taliansko.

2. deň doprava na miesto ubytovania , ubytovanie, večera .

3.-8.deň raňajky,  výlety podľa podľa dohody, večera

9. deň raňajky,  odubytovanie sa je zvyčajne do 10:00 hod., odchod na Slovensko.

10.deň príchod na Slovensko v poludňajších hodinách.

Tipy na výlety na voľný deň:

Ubytovanie:

Hotel GAMBRINUS

Od roku 1957, roku svojho založenia, ponúka rodina Nicolettiovcov vďaka kontinuite vlastníctva a riadenia, ktorá je teraz vo svojej tretej generácii, svojim hosťom  mimoriadne priateľské a srdečné privítanie, pohodlie zaručené vysokou kvalitou ponúkaných služieb a pôžitok zo stolovaniaa, ktorý zabezpečuje kuchyňa, ktorá sa v priebehu rokov právom preslávila.

Poloha hotela Gambrinus je skutočne závideniahodná: nachádza sa v blízkosti mora cca 200m , malého a charakteristického prístavu Riccione, moderného Palazzo dei Congressi a Viale Ceccarini, známeho svojimi elegantnými butikmi a svetovými atrakciami. Zároveň, vďaka svojej polohe v krásnej stromami lemovanej alej s malou premávkou, vám umožní stráviť pokojný pobyt.

Dvojlôžkové izby s možnosťou až 1 až 2 prísteliekIzby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením,  sprchou alebo vaňpu, fénom, klimatizáciou, telefónom, SAT/TV, trezorom a WiFi pripojením. Izby majú balkón . Prístelky sú riešené formou rozkladacej pohovky alebo poschodovej postele. Jednolôžkové izbyIzby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, fénom, klimatizáciou, telefónom, SAT/TV, trezorom a WiFi pripojením. 

 

Pre cyklistov:

- uskladnenie bicyklov kryté, uzamknuteľné pre všetky naše bicykle 

- záhradný priestor pre opravy a umývanie bicyklov

– služby práčovne – 2 samoobslužné práčky                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Stravovanie:

polpenzia

Raňajky - formou bufetu

každodenné poobedňajšie občerstvenie „BIG SNACK˝ =  po Vašom cyklovýlete = cestoviny, šalátový bufet, studený nárez, zelenina, syr, ovocný šalát, jogurt a doma robené koláče

Večera - výber z menu pozostávajúceho z 3 chodov = prvý chod – cestoviny alebo polievka, druhý chod – mäso s prílohou, tretí chod -ovocie alebo dezert plus voda a pohár vína k večeri

Strava začína večerou a končí raňajkami

 

Doprava:

Klimatizovaným lux busom s kávovarom, chladničkou a videom, príves na bicykle. Bezpečnostné a hygienické prestávky (asi 15 minútové) cestou každé 3 hodiny, v noci cca každé 4 hod. alebo na požiadanie.Cenová kalkulácia

termín cena (+poistenie)  
€ 689 + € 30 objednať


Fotografie z predchádzajúcich zájazdov


© 2018 - 2024 AVANTI TOURS všetky práva vyhradené