Užitočné odkazy

Slovensko

www.meteo.sk Predpoveď počasia
www.zjazdnost.sk Zjazdnosť ciest, dopravná situácia
www.ssc.sk Slovenská správa ciest
auto.server.sk Informácie o diaľničných poplatkoch v Európe

 

Chorvátsko

www.prognoza.hr Chorvátska predpoveď počasia
www.hak.hr Dopravná situácia
www.maps.google.com Satelitná mapa Google

 

Taliansko

www.maps.google.com Satelitná mapa Google

Kalendár podujatí

APRÍL 2019

13.4. - 1.kolo Slovenský pohár XCO-Turieckap - Memoriál Petra Vričana, Turčianske Teplice

13.4. - Testovací deň Orbea, Hrádok

13.4. - Škoda Svätojurský MTB maratón, Príďte si zajazdiť a hraj o auto, Svätý Jur

13.-14.4. - Slovenský pohár BMX - 1. a 2. kolo, Bratislava - Rača

14.4. - 1MSDH Cup Jasenská Dolina, Jasenská Dolina

14.4. - Turieckap - Memoriál Petra Vričana - UCI CI, Turčianske Teplice

27.4. - Quick Sport Jarný šprint, Bystrička

27.4. - Medvedica Biketour - 1.kolo, Pezinok

27.-8.4. - Testovacie dni Rock Machine, Hrádok

28.4. - Bike Open Fest - krosové preteky, Šamorín
28.4. - Bike Open Fest - MTB elimminátor, Šamorín

 

MÁJ 2019

1.5. - Adrim Nemčiansky beh, Nemce

1.5. - 2.kolo - Detská tour Petra Sagana, Šamorín

1.5. - 1. kolo - Detská Považská cykloliga, Praznov

1.5. - Velosprint Open Bike Cup 2019 - 1.kolo, Nitra

4.-5.5. - Testovacie dni Ghost Lapierre, Hrádok

4.-5.5. - Slovenský pohár BMX – 3.a4.kolo, Košice

4.5. - škoda Vlko Hron MTB, Príďte si zajazdiť a hraj o auto, Hronsek

4.5. - Okolo Liptovskej Mary na bicykloch, kdekoľvek počas trasy

5.5. - Autoglym cez Iľovnicky hrebeň, Lackovce

5.5. - 1.kolo – Slovenský pohár Enduro, Veľká Rača

5.5. - Kaktus Bike Karloveský kros, Karlova Ves

8.5. - 3. kolo - Detská tour Petra Sagana, Žilina

11.5. - Erdinger kráľ Záhoria MTB maratón, Skalica

11.-12.5. - Testovacie dni Canyon, Hrádok

11.-12.5. - 2.kolo - Slovenský pohár MTB XCO, Drozdovo

12.5. - 1.kolo - Slovenský pohár SPDH, Mraznica

12.5. - Slávnostný výstup na Bradlo, Košariská - Bradlo

18.5. - Testovací deň Bianchi a Corratec, Hrádok

18.5. - 2.kolo - Detská Považská cykloliga, Šebesťanová

18.5. - III. Tip-Top Túra Dedina Mládeže, Dedina Mládeže

18.5. - Bike and roll Skalka pri Kremnici, Skalka pri Kremnici

18.5. - MTB Štvrtočan 2019, Spišský Štvrtok - Pod Šibeničnou horou

19.5. - DHL Sereďmaratón, Sereď

25.5. - VI. Cyklo Bradlo, Košariská

25.5. - Testovací deň Wilier, MTBIKER centrum

25.5. - Škoda MTB maratón Levočské vrchy, Príď si zajazdiť a hraj o auto, Levoča

25.5. - XCO Skalica - Slovenský pohár XCO 1.liga, Skalica

25.-26.5. - Slovenský pohár BMX - 5. a 6.kolo, Liptovský Mikuláš

26.5. - 4.kolo - Detská tour Petra Sagana, Spišský Hrhov

 

JÚN 2019

1.6. - Dohňany - Púchov Trophy, Dohňany

1.6. - 4.ročník cykloprechodu Čergovským pohorím, Ľutina

1.6. - Čutkovský  šľak, Čutkovská dolina

1.-2.6. - Championship, Šamorín

1.6. - 3.kolo - Detská Považská cykloliga, Dohňany

2.6. - Bicykluje celá rodina, Ružomberok, Turík

2.6. - 2.kolo - Slovenský pohár SPDH, Polomka

6.6. - Cyklistická dvojčasovka na Semeteš, Ocyklokráľa Drotárie, Turzovka

8.6. - Častovský cyklookruh, Červený Kameň

8.6. - Testovacie dni Superior a Marin, Hrádok

13.-16.6. - Národný zraz cykloturistov, Kysuce 2019, Makov

15.6. - Pachova cyklovačka, Hybe

15.6. - Škoda MTB Rajecké Teplice, Príďte si zajazdiť a hraj o auto, Rajecké Teplice

16.6. - 5.kolo - Detská tour Petra Sagana, Nová Dubnica

16.6. - 2.kolo - Slovenský pohár Enduro, Višňové

16.6. - Malokarpatský drapák, Svätý Jur

22.6. - Pumpcup 1 - Veľké Zálužie, Velké Zálužie

22.6. - Stupava Trophy, Stupava

23.6. - Martinský bicyklový deň, Martin

23.6. - 4.kolo - Detská Považská cykloliga, Papradno

26.-27.6. - Krásňanská cyklodvadsiatka, Krásna nad Kysucou

26.6. - 24h Slovakia Ring cyclingrace, Orechová Potôň

27.-30.6. - Spoločné majstrovstvá SR a ČR v cestnej cyklistike, Trnava

29.6. - 6.kolo - Detská tozr Petra Sagana, Trnava

29.6. - Nízkotatranská MTB tour, Liptovská Lužná

29.6. - Turniansky pedál, Trenčianska Turná

29.-30.6. - Slovenský pohár BMX - 7.kolo, majstrovstvá SR jednotlivcov, Bratislava - Rača

30.6. - 5.kolo - Detská Považská cykloliga, Súľov

 

JÚL 2019

5.7. - Trstianska špajchňa, Trstené

5.7. - Kaktus Bike Svätojurský blesk, Svätý Jur

6.7. - Okolo Domaše, Domaša

6.7. - MTB Hrhovský divočák, Hrhov

6.7. - Pumpcup 2, Báhoň

7.7. - 3 MSDH Veľká Rača, Veľká Rača

12.7. - Kompava beh zdravia, Skalica - Zlatnícka dolina

13.7. - Smolnícky MTB maratón, Smolník

13.7. - H-Triathlon Skalica - pretek jednotlivcov - Slovenský pohár v kros triathlone, Skalica

14.7. - 3.kolo - Slovenský pohár Enduro, Branisko

14.7. - H-Triathlon Skalica - pretek štafiet JA-TY-ON, Skalica

20.7. - Jakľofski bicigeľ, Jaklovce

20.7. - Pumpcup 3, Nováky

21.7. - Sliačansky pedál, Liptovské Sliače

21.7. - 3.kolo – Slovenský pohár SPDH, Košútka

27.7. - Tatry Tour, Horný Smokovec

27.7. - Filištín, Jakubovany

27.7. - Cyklomaratón Topoľčianky, Topoľčianky

27.7. - 6.kolo - Detská Považská cykloliga, Košeca

28.7. - 7.kolo - Detská tour Petra Sagana, Topoľčianky

 

AUGUST 2019

2.-3.8. - Spišských 333 Extreme, Spišská Nova Ves

2.-4.8. - Cyklostopy Fest, Stará Ľubovňa

2.-4.8. - Okolo Liptova na bicykloch, Liptovský Mikuláš, Ružomberok

3.8. - Pumpcup 4 - Topoľčianky, Topoľčianky

3.8. - Cyklostore maratón Horné Srnie, Horné Srnie

10.8. - Spomienková nesúťažná cyklojazda, Turzovka

10.8. - Skalický drsňák , Zlatícka dolina

10.8. - Škoda Horal MTB maratón - 20.ročník, Príďte si zajazdiť a hraj o auto, Svit

11.8. - 4.kolo – Slovenský pojár Enduro, Brezno

12.8. - Bikeranch CUP #4, Praha (Česká republika)

17.8. - Kráľovský MTB maratón Granč, Petrovce

17.8. - Pumpcup 5 - Laskomer BB, Banská Bystrica

24.8. - MTBIKER Novodubnický maratón 25. ročník, Nová Dubnica

24.8. - Ľubochnianska Reťaz Ľubochňa, Ľubochňa

25.8. - 4.kolo - Slovenský pohár SPDH, Veľká Rača

31.8. - KEC MTB Pružina

31.8. - Tour de Tokaj, Malá Tŕňa

31.8. - 5. Prešovský cyklomaratón, Prešov

31.8. - 7.kolo / finále – Detská Považská cykloliga Pružina, Prešov

 

SEPTEMBER 2019

1.9. – Bodovský pedál, Trenčianske Stankovce – Bodovka

1.9. – Velosprint Open Bike Cup 201, Nitra Trenčianske Stankovce – Bodovka Nitra

7.9. – Nitriansky cyklomaratón, Nitra

7.9. – Istrofinal Snežnický MTB maratón, Snežnica – Kysucká vrchovina

7.9. – Škoda Slovenský raj, Hrabušice

7.9. – MSR 4X Žarnovica, Žarnovica

8.9. – 8.kolo – Detská tour Petra Sagana, Nitra

8.9. – Ružomberské schody, Ružomberok

14.9. – Trojčasovka do vrchu z Makova, Veľkých Karlovíc a Štiavnika na Kasárne 2019, Makov

14.9. – Ponickými kiarmi 2019, Poniky

14.9. – Škoda MTB Singletrack Maratón Košice – UIC, MarathonSeries Košice

14.-15.9. – Slovenský pohár BMX – 8.a9..kolo, Bratislava-Rača

15.9. – Teatro Okolo Malohontu, Rimavská Sobota

15.9. – 5.kolo - Slovenský pohár SPDH, Lučivná

21.9. – Krásňanský drapák, Krásna nad Kysucou

21.9. – Gajarský Kovian, Gajary

21.-22.9. – Slovenský pohár BMX – 10.a11.kolo, Liptovský Mikuláš

22.9. – #5 MSDH Malino Brdo, Malino Brdo

22.9. – 9.kolo – Detská tour Petra Sagana, Košice

28.9. – Športservis Bratislavský MTB maratón, Bratislava - Rača

 

OKTÓBER 2019

5.-6.10. – Slovenský pohár BMX – 12.a13.kolo, Košice

6.10. – 5.kolo – Slovenský pohár Enduro, Stará Ľubovňa

 

© 2018 - 2019 AVANTI TOURS všetky práva vyhradené