LETECKÝ CYKLOZÁJAZD ŠPANIELSKO - MALORKA, ALCUDIA
  najbližší termín: 18.10  

Popis zájazdu / Program

Letecký cyklozájazd Španielsko - MALORKA, Alcudia

 

Termín: 18.10. - 25.10.2023

Cena:    889 EUR

 

Alcudia je starobylé a rušné mesto, nachádzajúce sa medzi dvoma bývalými rímskymi kolóniami Badia de Polenca a Badia de Alcudia. Nájdete tu nielenže starobylé pamätihodnosti - rímské divadlo alebo staré mesto, ktoré je dodnes čiastočne obklopené stredovekými hradbami, ale aj nádherné biele piesočnaté pláže. Nachádza sa na severozápade Malorky. Letovisko ponúka veľké množstvo vodných športov, prenájom bicyklov a minigolf. Nočný život je pestrý, môžete si vybrať z mnohých miestnych obchodov, barov, kaviarní a diskoték. V mestečku sa nachádza aquapark.

 

Ubytovanie:

4*

 

Zrenovovaný 4* hotel sa nachádza v severnej časti ostrova, v stredisku Playa De Muro; nákupné možnosti, reštaurácie a bary cca 500 m od hotela; cca 60 km od hlavného mesta Palma de Mallorca; cca 65 km od letiska; autobusová zastávka cca 100 m od hotela.

 

Moderné dvojlôžkové izby sú vybavené vlastným príslušenstvom (kúpeľňa, fén, WC), telefónom, SAT/TV, klimatizáciou, WiFi, balkónom alebo terasou s výhľadom na bazén, do záhrady alebo do okolia; za poplatok trezor, minibar.

 

Pláž: Verejná široká piesočnatá pláž so svetlým pieskom sa nachádza cca 500 m od hotela, pozvoľný vstup do mora, ocenená certifikátom Modrá vlajka; lehátka a slnečníky na pláži za poplatok.

 

Šport a zábava: Animačné programy pre dospelých, večerné programy; tenisový kurt v areáli, stolný tenis, fitness, minigolf, multifunkčné ihrisko

 

Za poplatok: biliard, wellness centrum – sauna, vírivka, masáže; možnosť vodných športov na pláži.

 

Stravovanie:

Polpenzia - formou švédskych stolov 

 

V cene zahrnuté:

 

V cene nie je zahrnuté: 

 Cenová kalkulácia

termín cena (+poistenie)  
€ 889 objednať


Fotografie z predchádzajúcich zájazdov


© 2018 - 2023 AVANTI TOURS všetky práva vyhradené