LYŽIARSKY ZÁJAZD DO TALIANSKYCH DOLOMITOV - Hotel Grohmann***
   

Popis zájazdu / Program

Val di Fassa sa nachádza v juhozápadnej časti Dolomitov v Trentine a susedí s Južným Tirolskom. V idylickom údolí sa týči niekoľko známych vrcholkov Dolomitov, ako napr. Rosengarten (3 004 m), Langkofel (3 181 m), ohromná skupina Sella a úchvatný ľadovec Marmolada (3 342 m). Týmto trojjazyčným údolím (nemčina, taliančina, ladinština) a pozdĺž jeho obľúbených miest sa vinie malá riečka Avisio. Svojimi okolo 114 km lyžiarskych zjazdoviek a s 59 vlekmi patrí k jednému z najväčších lyžiarskych stredísk spojenia Dolomity Superski a zároveň je aj súčasťou svetovo presláveného ľadovca Sella Ronda. Val di Fassa, pre ktorú dnes najdôležitejší zdroj príjmu predstavuje turistický ruch, ponúka svojim návštevníkom popri prvotriednom lyžiarskom stredisku taktiež veľké množstvo voľnočasových aktivít s nespočetnými možnosťami športového vyžitia, oddychu. Atmosféra je zmesou tradičnej pohostinnosti a miestnej kultúry.

 

Program zájazdu

1. deň: príchod do Canazei,  Taliansko po 16.00 hod..  Ubytovanie v hoteli, večera,

3.- 5.deň:  raňajky formou bufetu, lyžovanie so skipassom Dolomity Superski , večera, 

6.deň: raňajky, check-out je zvyčajne do 11.00 hod (alebo podľa pokynov vedúceho zájazdu), odchod na Slovensko.

 

Ubytovanie:

V 2-4 lôžkových izbách hotela Grohmann***, Každá izba má sprchu / WC. Vybavenosť izieb - TV, telefón, fén, trezor, wi-fi pripojenie k internetu za poplatok. /Campitello di Fassa, centrum - 0 m, skiareál Col Rodella / Sella Ronda - 200 m, skibus - 50 m/.

 

Stravovanie

Raňajky: bufetové stoly, večere: 3- chodové menu so šalátom ( 1.chod cestovina, 2.mäso s prílohou, 3.dezert ).

 

Doprava

individuálna

 

Cena

509,- EUR / osoba (pri  doprave naším mikrobusom plus 90,- EUR/osoba)

 

V cene: 5x ubytovanie s polpenziou v 2 - 4 lôžkových izbách hotela GROHMANN***,  4 -dňový skipas Dolomity Superski, posteľné a kúpeľňové prádlo, denné a záverečné upratovanie  poistenie proti insolventnosti CK , DPH.

Príplatky : komplexné cestovné poistenie  20,-EUR/os., pobytová taxa, garážové státie 9 €/deň, detská postieľka 10€/noc.

 

Užitočné informácie

 

Doporučené trasy:Cenová kalkulácia

termín cena (+poistenie)  


Fotografie z predchádzajúcich zájazdov


© 2018 - 2022 AVANTI TOURS všetky práva vyhradené