CYKLOZÁJAZD CHORVÁTSKO - OSTROV HVAR - posledné 4 miesta!
   

Popis zájazdu / Program

AUTOBUSOVÝ CYKLOZÁJAZD CHORVÁTSKO, ostrov HVAR,

hotel ADRIATIQ RESORT FONTANA **

 

Jedným z najnavštevovanejších a zároveň najväčších dalmatínskych ostrovov je ostrov Hvar. Nazývaný je i chorvátskou Madeirou, pretože má najväčší počet hodín slnečného svitu na chorvátskom Jadrane. Ostrov vyniká bohatou vegetáciou rozmarínových polí, olivových hájov, oleandrov, viniča, pomarančovníkov a citrónovníkov. Olivový olej z Hvaru je vyhlásený svojou kvalitou. Hlavné mesto má rovnaký názov, ako ostrov, teda Hvar. Jedinečné, ľudoprázdne, romantické zátoky na severe ostrova s krásnymi prírodnými okruhliakovými plážami, ukryté medzi skalnatými útesmi zanechajú nezabudnuteľný zážitok. More v okolí Hvaru je najčistejšie v celom Jadrane.

 

Termín: 07.06.-16.06.2019

Cena: 399,- EUR / osoba; 20,- EUR komplexné cestovné poistenie (nepovinné)

 

V cene: doprava luxusným klimatizovaným busom, doprava bicyklov zaplachtovaným prívesom, trajekt na ostrov Hvar a späť, 7x ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách v hoteli Fontana**, 7x polpenzia, pobytová taxa, DPH, poistenie insolventnosti CK.

 

Program zájazdu

 

1. deň: pristavenie autobusu, , odchod zo Slovenska v dopoludňajších hodinách, cesta cez Maďarsko alebo Rakúsko do Chorvátska z Vrútok, ostatné miesta postupne.

2. deň: doprava na miesto ubytovania , ubytovanie, večera

3. - 8.deň: raňajky, výlety a bicyklovanie podľa dohody, večera

9. deň: raňajky, odubytovanie sa je zvyčajne do 10:00 hod., odchod na Slovensko.

10. deň: príchod na Slovensko v dopoludňajších hodinách.

 

Ubytovanie

 

Hotel ADRIATIQ RESORT FONTANA** má 234 izieb, niektoré sú renovované. Nachádza sa 100m od skalnatej pláže s terasami na ležanie a 600 m od mestečka Jelsa

2-lôžkové a 3- lôžkové izby ● sprcha/WC ● SAT-TV ● balkón – orientovaný na parkovú alebo morskú stranu

 

Vybavenie areálu

Súčasťou ubytovacieho zariadenia Adriatiq Resort Fontana sú vonkajší bazén, fitnes centrum a detský bazén.

Bezdrôtové pripojenie na Internet je k dispozícii vo verejných priestoroch (za príplatok). K možnostiam stravovania v ubytovacom zariadení (hotel na pláži) patria reštaurácia a bar pri bazéne. K ďalším výhodám patria detský klub, viacjazyčný personál a úschovňa na recepcii. K dispozícii je možnosť bezplatného parkovania priamo v ubytovacom zariadení.

 

Stravovanie

 

Raňajky – raňajkový bufet

Večera –  večere formou bufetu

Strava začína večerou a končí raňajkami.

 

Doprava

Klimatizovaným lux busom s kávovarom, chladničkou a videom, príves na bicykle. Bezpečnostné a hygienické prestávky (asi 15 minútové) cestou každé 3 hodiny, v noci cca každé 4 hod. alebo na požiadanie.Cenová kalkulácia

termín cena (+poistenie)  


Fotografie z predchádzajúcich zájazdov


© 2018 - 2022 AVANTI TOURS všetky práva vyhradené