TALIANSKO - PALMOVÁ RIVIÉRA - posledných 6 miest!
   

Popis zájazdu / Program

Popis oblasti

 

Villa Rosa di Martinsicuro

Menšie a tichšie stredisko môžeme odporučiť ako vhodnú dovolenkovú destináciu pre rodiny s deťmi, pretože je tu dlhá pozvoľná piesočnatá pláž s množstvom atrakcií pre deti, ale aj pre milovníkov tichších miest. Villa Rosa sa nachádza južne od známeho San Benedetto del Tronto alebo vedľa rušného Martinsicuro. V časti Villa Rosa nájdete všetky športové príležitosti: tenis, golf, požičovňu bicyklov, vodné skútre, člny a vodné bicykle, windsurfing alebo paragliding. Počas obdobia rímskej ríše bolo toto pobrežie pod silným rímským vplyvom, dôležité architektonické pamiatky prežili až dodnes. Strategické umiestnenie stredísk ponúka nespočetné možnostvo fakultatívnych výletov do okolia: Ascoli Piceno, Rím, rímske mesto Fanu alebo Ancona, vodné parky atd.

 

Program zájazdu

1. deň: (piatok): pristavenie autobusu v popoludňajších hodinách, nákladka bicyklov a batožiny, odchod zo Slovenska, cesta cez Rakúsko a Taliansko.

2. deň: (sobota): v ranných hodinách doprava na miesto ubytovania . Ubytovanie, cyklotrasy podľa dohody, večera.

3. - 8. deň: (nedeľa - piatok) : raňajky – taliansky bufet, večere – výber z dvoch jedál. Výlety na bicykloch pozdĺž pobrežia Jadranu do prímorských letovísk Martinsicuro, Alba Adriática, Tortoreto Lido, Giulianova a do vnútrozemia. Čas na kúpanie v mori a relaxáciu na pláži.

9. deň: (sobota): raňajky, odubytovanie sa zvyčajne do 10.00 hod., odchod na Slovensko.

10. deň: (nedeľa ): Príchod na Slovensko v popoludňajších hodinách.

 

Ubytovanie

Hotel je vzdialený cca 150 m od verejnej pláže a cca 50 m od súkromnej pláže. Piesočnatá pláž s jemným svetlým pieskom a pozvoľným prístupom do mora. Plážový servis (slnečník + 2 lehátka) v cene.

Hotel San Remo se nachádza na nábreží Villa Rosa di Martinsicuro v provincii Teramo, len pár krokov od mora a od San Benedetto del Tronto.

 

Ubytovánie a vybavenie: Hotel má reštauráciu, bar, recepciu a výťah. 

Dvojlôžková izba v dependance (50 m od hlavnej budovy): max. obsadenosť 4 osoby. Dvojlôžko s možnosťou 1-2 prístelok, kúpeľňa. 

Vybavenie: TV/SAT, telefón, klimatizácia, fén, mini bar, trezor, wi-fi.

 

Šport a zábava:

 

Návštevníkom je k dispozici celá rada športových vyžití ako sú tenisové kurty, športová hala, plavecký areál s krytým aj vonkajším bazénom, yacht club a veľa ďaľšieho. Navštíviť môžte aj miestne námorne múzeum. Pre milovníkov nočného života je v centre mesta aj pozdĺž pešej zóny otvorené veľké množstvo zmrzlinární, reštaurácií, barov s tanečným programom a butikmi.

 

Stravovanie

Polpenzia: talianske raňajky formou bufetu, večere výberom z menu z 2 jedál, nápoje pri večeri: voda, víno, nealkoholické nápoje a káva v cene.

 

Doprava

Klimatizovaným lux busom s kávovarom, chladničkou a videom, príves na bicykle. Bezpečnostné a hygienické prestávky (asi 15 minútové) cestou každé 3 hodiny, v noci cca každé 4 hod. alebo na požiadanie.

 

Cena

429,- EUR pri úhrade zájazdu do 31.1.2019

449,- EUR cena po 31.1.2019

 

(v cene: doprava autobusom, doprava bicykla, ubytovanie v 2 - lôžkovej izbe, polpenzia – viď popis vyššie, poistenie insolventnosti CK, DPH)

Povinný príplatok komplexné cestovné poistenie UNION: 20,- EUR

Na mieste sa platí: pobytová taxa 10,50 EUR.

 Cenová kalkulácia

termín cena (+poistenie)  


Fotografie z predchádzajúcich zájazdov


© 2018 - 2022 AVANTI TOURS všetky práva vyhradené