Cyklozájzad Taliansko – Lago Di Garda
   

Popis zájazdu / Program

Cyklozájazd LAGO DI GARDA, Sirmione

20.05. - 29.05. 2022

Residencia Garda Village 

 

Nádherné prírodné scenérie, bohatá vegetácia, zrkadliaca sa v hladine najväčšieho talianskeho jazera. Stretávajú sa tu elementy voda, vietor, slnko, hory a skaly a na svoje prichádzajú vyznávači najrozmanitejších športov v prírode. Gardské jazero tvorí most medzi horským masívom Dolomitov a Pádskou nížinou. Jazero leží ako klimatický ostrov na severe Talianska, kde napodiv dozrievajú citrusové plody, olivy a figy. Na východnom pobreží nájdete vinné sady a olivové háje, v mestách Sirmione, Bardolino, Torri del Benaco a Malcesine Vás očaria  impozantné hrady a zámky. Tiež Vás isto zaujmú vysoké stromy cyprusov, ktoré opisoval už Dante.  Na bicykloch podnikneme výlety do okolia, vychutnáme si rovinu pozdĺž vinohradov, svetoznámych jablčných sadov a stredovekých hradov. Jazero odhalíme na bicykli, lanovkou (aj s bicyklom), ale aj na vlastnej koži pri možnom kúpaní.

 

PROGRAM:

 

1.deň: pristavenie autobusu, nakládka bicyklov a batožiny, odchod zo Slovenska  v neskorých popoludňajších hodinách. Cesta cez Rakúsko a Taliansko.

2. deň: príchod na miesto ubytovania. Ubytovanie.

3. - 8. deň: cyklotrasy podľa dohody.

9. deň: check-out je zvyčajne do 10.00 hod, odchod smer Slovensko.

10. deň: príchod na Slovensko v popoludňajších hodinách.


Program môže podliehať zmene. Odporúčajú sa bicykle horské alebo trekové, náročnosť stredná. 

 

DOPRAVA:

- Klimatizovaným Lux busom

 

UBYTOVANIE:

 

Rezidencia Garda Village

Ubytovanie v apartmánoch TRILOKÁL (3 miestnosti) pre max. 4 osoby, obývacia izba + dve spálne (v jednej možná poschodová posteľ), kuchynský kút (elektrická varná doska, chladnička), stôl, stoličky, telefón, SAT/TV, balkón.

Apartmány sa  odovzdávajú v takom stave, v akom ste ich prebrali, záverečné upratovanie nie je v cene zájazdu, platí sa na mieste v hodnote 25,- EUR za apartmán.

 

Ubytovanie v apartmánoch je možné po 17.00 hod., (v posledný deň odubytovanie do 10.00 hod.).

V posledný deň sa apartmán odovzdáva do 10. hod., prípadne podľa pokynov sprievodcu. Za každý apartmán sa na začiatku pobytu skladá kaucia cca 100,- EUR, ktorá býva na konci pobytu po odovzdaní apartmánu s neporušeným zariadením v plnej výške vrátená (kuchynský kút a chladnička musia ostať čisté ).

         

STRAVOVANIE:

- polpenzia

 

CENA: 549 EUR

 

Cena zahŕňa: Dopravu lux busom s prívesom na bicykle, ubytovanie v 6- lôžkových apartmánoch obsadené 4 osobami, polpenziu.

Cena nezahŕňa: vratnú kauciu 100,- EUR za apartmán, pobytovú taxu 0,90 € /os/deň (splatná na mieste),záverečné upratovanie 25 EUR/ apartmán, komplexné cestovné poistenie (možné dojednať v CK za 2,50 EUR/ os./ deň ), vstupy, výlety s doprovodom autobusu.Cenová kalkulácia

termín cena (+poistenie)  


Fotografie z predchádzajúcich zájazdov


© 2018 - 2022 AVANTI TOURS všetky práva vyhradené